Kaip nerimas ir įtampa veikia imunitetą?

Ilgalaikis arba dažnas stresas sukelia labai rimtas pasekmes sveikatai – pradedant nerimo ir panikos sutrikimais, depresija, priklausomybių ligomis ir baigiant daugeliu širdies ir kraujagyslių, virškinimo trakto ligų, bei vėžiniais susirgimais. Fiziologiškai, streso reakcija yra radikali organizmo reakcija. 

Stresas slopina imuniteta
Meilė stiprina imunitetą

TAČIAU PROBLEMA TA, KAD SMEGENYS NESKIRIA, AR Į MANE KĖSINASI ALKANAS VILKAS, AR AŠ BIJAU ATEITIES, AR JAUČIUOSI NEMYLIMAS, AR BIJAU SUSIRGTI…

Priešnuodis stresui – meditacija, pakankamai miego, pakankamai judėjimo, subalansuota mityba ir geri santykiai su aplinkiniais – todėl skleiskite meilę, ne paniką!

Kai sekantį kartą suvoksite, kad pradėjote stresuoti – priminkite sau, kad stresas, tiesiogine to žodžio prasme trumpina jūsų gyvenimą, apsunkina jūsų širdį, pagreitintai dėvi jūsų kraujagysles, dirgina virškinimo traktą, sekina antinksčių liaukas, SLOPINA JŪSŲ IMUNINĘ SISTEMĄ, dirgina kasą ir riboja jūsų intelektą.

Net šiuo periodu galime saugiai mokytis vaikščiojimo meditacijos lauke. Įprasti meditacijos užsiėmimai organizuojami nuotoliniu būdu. Tokių užsiėmimų metu ne mažiau efektyviai medituojame, ugdome sąmoningumą, atpalaiduojame raumenis, kūną sugrąžiname į homeostazės būseną ir įvaldome daugybę streso valdymo technikų.