Meditacija

Meditacijos kursai Vilniuje
Meditacija Vilniuje

Nesvarbu kas tai – ar tai būtų tiesiog diskomfortą keliantis foninis nerimas,  ar depresija ir išsekimas, ar panikos atakos, ar chroniškas skausmas ir nemiga, ar negyjantis sielvartas, ar priklausomybė, ar tiesiog per daug chaoso galvoje ir norite ramybės – meditacija gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Prisiminkite tą jausmą, kai apsiniaukusią dieną lėktuvui pakilus virš debesų pamatai giedrą ir saulėtą dangų. Juk virš debesų visada giedra, be jokių išimčių. Tokią ramybės vietą, giedrą dangų, kiekvienas turime savyje, tačiau reikia išmokti paleisti viską, kas trukdo tą ramybę patirti.

Užsiėmimų Vilniuje metu taip pat išmoksite efektyvių ir praktiškų streso valdymo technikų, kurias iš karto galėsite naudoti įvairiose kasdienio gyvenimo situacijose, įgysite problemų sprendimo įgūdžių. Išaugs pasitikėjimas savimi ir savivertė. 

Meditacija ir psichofiziologija

Be to, jei galvojate, kad jūsų sveikatos problemų priežastys yra grynai fizinės – labai klystate. Jūsų emocinė būsena, tai, kaip jūs suvokiate savo sveikatą ir savo gyvenimą, tiek sąmoningai, tiek pasąmonėje – tiesiogiai, o ne perkeltine prasme įtakoja jūsų sveikatą ląstelių lygyje.

Dar daugiau – aš kviečiu jus suprasti, išmokti valdyti šiuos procesus, pasveikti, bei palaikyti aukštą savo sveikatos lygį. 

Net šiuo periodu galime saugiai mokytis vaikščiojimo meditacijos lauke. Įprasti meditacijos užsiėmimai organizuojami nuotoliniu būdu. Tokių užsiėmimų metu ne mažiau efektyviai medituojame, ugdome sąmoningumą, atpalaiduojame raumenis, kūną sugrąžiname į homeostazės būseną ir įvaldome daugybę streso valdymo technikų.