Meditacija

Meditacijos pamokos Vilniuje
Meditacijos centras Vilniuje

Nesvarbu kas tai – ar tai būtų tiesiog diskomfortą keliantis foninis nerimas,  ar depresija ir išsekimas, ar panikos atakos, ar chroniškas skausmas ir nemiga, ar negyjantis sielvartas, ar priklausomybė, ar tiesiog per daug chaoso galvoje ir norite ramybės – meditacija gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Prisiminkite tą jausmą, kai apsiniaukusią dieną lėktuvui išnirus virš debesų pamatai giedrą ir saulėtą dangų. Juk virš debesų visada giedra, be jokių išimčių. Tokią ramybės vietą, giedrą dangų kiekvienas turime savyje, tačiau reikia praktikuoti meditaciją, kad mokėtume tą vietą rasti

Užsiėmimų Vilniuje metu taip pat išmoksite efektyvių ir praktiškų streso valdymo technikų, kurias iš karto galėsite naudoti įvairiose kasdienio gyvenimo situacijose, įgysite problemų sprendimo įgūdžių. Išaugs pasitikėjimas savimi ir savivertė. 

Meditacija ir psichofiziologija

Be to, jei galvojate, kad jūsų sveikatos problemų priežastys yra grynai fizinės – labai klystate. Jūsų emocinė būsena, tai, kaip jūs suvokiate savo sveikatą ir savo gyvenimą, tiek sąmoningai, tiek pasąmonėje – tiesiogiai, o ne perkeltine prasme įtakoja jūsų sveikatą ląstelių lygyje.

Dar daugiau – aš kviečiu jus suprasti, išmokti valdyti šiuos procesus, pasveikti, bei palaikyti aukštą savo sveikatos lygį.