Meditacijos užsiėmimų abonementai

Individualių meditacijos užsiėmimų abonementai

1 užsiėmimas 1 individualus užsiėmimas
3 užsiėmimai 3 individualūs užsiėmimai
8 užsiėmimai 8 individualūs užsiėmimai
Įžanga: sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį. Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti su įvairiomis meditacijos praktikomis ir išbandyti jas, įšmokti streso valdymo techniką ir papildomai pasimokyti ėjimo meditacijos, lauke. Tai galimybė, išmokti su savo mintimis ir emocijomis tvarkytis taip, kad jos neužgožtų ir nekontroliuotų jūsų, galimybė išmokti pakeisti ribojančius savo pasąmonės įsitikinimus, galimybė išeiti iš streso reakcijos būsenos ir gebėjimas palaikyti atsipalaidavimo (homeostazės) reakciją, kurioje organizmo cheminiai pokyčiai gali pakeisti ligos eigą, bei palaikyti sveiką kūną ir protą.
35 EUR35 EUR 100 EUR100 EUR 250 EUR250 EUR
1 užsiėmimas 1 individualus užsiėmimas
Įžanga: sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį.
3 užsiėmimai 3 individualūs užsiėmimai
Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti su įvairiomis meditacijos praktikomis ir išbandyti jas, įšmokti streso valdymo techniką ir papildomai pasimokyti ėjimo meditacijos, lauke.
8 užsiėmimai 8 individualūs užsiėmimai
Tai galimybė, išmokti su savo mintimis ir emocijomis tvarkytis taip, kad jos neužgožtų ir nekontroliuotų jūsų, galimybė išmokti pakeisti ribojančius savo pasąmonės įsitikinimus, galimybė išeiti iš streso reakcijos būsenos ir gebėjimas palaikyti atsipalaidavimo (homeostazės) reakciją, kurioje organizmo cheminiai pokyčiai gali pakeisti ligos eigą, bei palaikyti sveiką kūną ir protą.

Kai įsigysite abonementą, aš susisieksiu su jumis ir mes suderinsime užsiėmimų grafiką.

1 ir 3 užsiėmimų abonementai galioja 3 mėn. 8 užsiėmimų abonementai galioja 6 mėn.

Įprastai meditacijos užsiėmimai vyksta kartą per savaitę, tačiau jei finansinis spaudimas per didelis, rekomenduoju individualius užsiėmimus lankyti kas dvi savaites, o ne grupinius kas savaitę. 

Tokiu atveju finansinė našta praktiškai ta pati, tačiau individualūs užsiėmimai yra gerokai naudingesni tiems, kurie nusiteikę dirbti su savimi ir nori išsiugdyti įgūdžius, bei išmokti technikų, kurios padėtų valdyti savo sveikatą ir emocinę būklę įtakojančius procesus. 

Padovanok sau arba kitam galimybę išsiugdyti šiuos įgūdžius.

Medituodami, išmokstame jaustis lengvai neapibrėžtose gyvenimo situacijose, nes stiprybę suteikia ne “užtikrinta ateitis”, o įgūdžiai, padedantys tvarkytis su pastoviai besikeičiančiomis gyvenimo aplinkybėmis.

Jei galvojate, kad jūsų sveikatos problemų priežastys yra grynai fizinės – klystate, nes  jūsų emocinė būsena, tai, kaip jūs suvokiate savo sveikatą ir savo gyvenimą, tiek sąmoningai, tiek pasąmonėje, tiesiogiai, o ne perkeltine prasme įtakoja jūsų sveikatą.

Dar daugiau – aš kviečiu jus suprasti, išmokti valdyti šiuos procesus ir tokiu būdu palaikyti aukštą savo sveikatos lygį ir netgi gydyti ligas.  

Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino fiziologinius smegenų pokyčius jau po 8 savaičių kasdienės meditacijos. Taip pat jau yra mokslinių tyrimų patvirtinančių meditacijos poveikį gydant vežį.