Meditacijos užsiėmimų abonementai

Individualių meditacijos užsiėmimų abonementai

1 užsiėmimas 1 individualus užsiėmimas
3 užsiėmimai 3 individualūs užsiėmimai
8 užsiėmimai 8 individualūs užsiėmimai
Įžanga: sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį. Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti su įvairiomis meditacijos praktikomis ir išbandyti jas, įšmokti streso valdymo techniką ir papildomai pasimokyti ėjimo meditacijos, lauke. Tai galimybė įtvirtinti geros savijautos įgūdžius, mokėti tą savijautą palaikyti ir toliau ugdyti, įsisavinti įvairias streso valdymo, pozityvaus mąstymo ir savivertės kėlimo technikas, išsiugdyti meditacijos igūdžius ir mokėti visa tai pritaikyti individualiems poreikiams, bei įvairiose gyvenimo situacijose.
35 EUR35 EUR 100 EUR100 EUR 250 EUR250 EUR
1 užsiėmimas 1 individualus užsiėmimas
Įžanga: sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį.
3 užsiėmimai 3 individualūs užsiėmimai
Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti su įvairiomis meditacijos praktikomis ir išbandyti jas, įšmokti streso valdymo techniką ir papildomai pasimokyti ėjimo meditacijos, lauke.
8 užsiėmimai 8 individualūs užsiėmimai
Tai galimybė įtvirtinti geros savijautos įgūdžius, mokėti tą savijautą palaikyti ir toliau ugdyti, įsisavinti įvairias streso valdymo, pozityvaus mąstymo ir savivertės kėlimo technikas, išsiugdyti meditacijos igūdžius ir mokėti visa tai pritaikyti individualiems poreikiams, bei įvairiose gyvenimo situacijose.

Kai įsigysite abonementą, aš susisieksiu su jumis ir mes suderinsime užsiėmimų grafiką.

1 ir 3 užsiėmimų abonementai galioja 3 mėn. 8 užsiėmimų abonementai galioja 6 mėn.

Prisimeni tą jausmą, kai apsiniaukusią dieną lėktuvui išnirus virš debesų pamatai giedrą ir saulėtą dangų? Ten visada giedra, be jokių išimčių. Tokį giedrą dangų mes kiekvienas turime savyje, tačiau reikia praktikuoti meditaciją, kad mokėtume rasti tą vietą.

Padovanok sau arba kitam galimybę išmokti, kaip rasti tą giedrą dangų savyje.

Jei galvojate, kad jūsų sveikatos problemų priežastys yra grynai fizinės – klystate, nes  jūsų emocinė būsena, tai, kaip jūs suvokiate savo sveikatą ir savo gyvenimą, tiek sąmoningai, tiek pasąmonėje, tiesiogiai, o ne perkeltine prasme įtakoja jūsų sveikatą.

Dar daugiau – aš kviečiu jus suprasti, išmokti valdyti šiuos procesus ir tokiu būdu palaikyti aukštą savo sveikatos lygį ir netgi gydyti ligas.  

Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino fiziologinius smegenų pokyčius jau po 8 savaičių kasdienės meditacijos. Taip pat jau yra mokslinių tyrimų patvirtinančių meditacijos poveikį gydant vežį.