Meditacijos užsiėmimų abonementai

SVARBU: Standartinio užsiėmimo trukmė yra 1 val. (±15 min.). Tuo atveju, kai užsiėmimai užsitęsia lankytojo iniciatyva, abonemente nurodytas užsiėmimų skaičius gali būti perskaičiuotas. Pvz.: 2 užsiėmimai, užtrukę po 1val. 45min. gali būti prilyginti 3 standartiniams užsiėmimams. 

Pagal poreikį galime treniruoti ir specifinius proto aspektus – gėbėjimą susitelkti ir išlaikyti dėmesį, gerinti santykius su aplinkiniais, gebėjimą susitvarkyti su emociniu valgymu ir pan.

Kai įsigysite meditacijos abonementą, aš susisieksiu su jumis ir kartu suderinsime užsiėmimų grafiką. Įprastai užsiėmimai vyksta kas savaitę arba dvi.

Visi abonementai galioja tiek individualiems užsiėmimams meditacijos studijoje, tiek individualiems užsiėmimams nuotoliniu būdu.

Padovanoti 1 individualų užsiėmimąPadovanoti 1 individualų užsiėmimą

Nors mes niekada nebūname atskirai nuo proto, bet iš esmės labai mažai žinome kaip ir kodėl jis daro tai ką daro. Meditacija yra įrankis, kuris leidžia geriau suprasti šį procesą.

Iš tikrųjų, juk su savo protu praleidžiame 24/7/365, bet visai nebūtinai suprantame, kodėl protas veikia taip, kaip veikia. O jeigu ir bandome suprasti, tai dažniausiai darome tuo pačiu būdu, kuris mums ir sukelia daugybę problemų. Jeigu racionalų protą stengiamės suprasti racionaliu protu, tai tiesiog sukamės aplinkui, kaip šuo gaudantis savo uodegą.

Vienintelis būdas, kaip galime rasti tvarią proto ramybę ir aiškumą, tai žengti žingsnį atgal iš viso šito. Nenaudoti įprasto būdo, kai galvojame kaip spręsti problemas, bet išeiti iš galvojimo ir leisti protui rutuliotis savo eiga.

Kai tik sudarysime sąlygas, kai tik sukursime sistemą, kai tik teisingai pritaikysime technikas – protas žinos kaip atsipalaiduoti. Viskas, ką mums reikia padaryti, tai sukurti sąlygas, kad tai galėtų įvykti.

Trys individualūs meditacijos užsiėmimai,

tai galimybė padaryti pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį, pakloti geros savijautos pamatus, išmokti atpalaiduoti raumenis, susipažinti ir išbandyti įvairias meditacijos praktikas bei streso valdymo technikas.

Šeši individualūs meditacijos užsiėmimai,

tai dar ir galimybė išmokti vaikščiojimo meditacijos lauke bei holistinių streso valdymo metodų. Galimybė treniruoti gebėjimą išeiti iš streso ciklo, palaikyti atsipalaidavimo (homeostazės) būseną ir tokiu būdu puoselėti  sveiką kūną ir protą. Galimybė treniruoti sąmoningumą.

Dvylika individualių meditacijos užsiėmimų,

tai dar ir galimybė toliau treniruoti sąmoningumą bei gebėjimą jaustis lengvai su savo mintimis ir emocijomis neapibrėžtose gyvenimo situacijose, nes vidinę ramybę suteikia ne “užtikrinta ateitis”, bet įgūdžiai, padedantys meistriškai tvarkytis nuolat besikeičiančiose gyvenimo aplinkybėse.

Galimybė išmokti valdyti procesus, kurie padeda palaikyti optimalią sveikatos būklę, nes negalavimų priežastys beveik niekada nėra grynai fizinės. Emocinė būsena, kaip suvokiame savo sveikatą ir gyvenimą, tiek sąmoningai, tiek pasąmonėje – visi šie faktoriai tiesiogine, o ne perkeltine prasme daro įtaką mūsų sveikatai.