Meditacijos užsiėmimų abonementai

Individualių meditacijos užsiėmimų abonementai

1 užsiėmimas 1 individualus užsiėmimas
3 užsiėmimai 3 individualūs užsiėmimai
8 užsiėmimai 8 individualūs užsiėmimai
Sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį. Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti ir išbandyti įvairias meditacijos praktikas bei streso valdymo technikas. Tai galimybė išmokti meistriškai tvarkytis su savo mintimis ir emocijomis. Išmokti vaikščiojimo meditacijos lauke. Treniruoti proto gebėjimą jaustis lengvai, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių. Galimybė išmokti pakeisti ribojančius savo pasąmonės įsitikinimus. Gebėjimas išeiti iš streso ciklo ir palaikyti atsipalaidavimo (homeostazės) būseną, kuri ne tik padeda puoselėti sveiką kūną ir protą, bet gali pakeisti net ligos eigą.
35 EUR35 EUR 100 EUR100 EUR 250 EUR250 EUR
1 užsiėmimas 1 individualus užsiėmimas
Sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį.
3 užsiėmimai 3 individualūs užsiėmimai
Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti ir išbandyti įvairias meditacijos praktikas, bei streso valdymo technikas.
8 užsiėmimai 8 individualūs užsiėmimai
Tai galimybė išmokti meistriškai tvarkytis su savo mintimis ir emocijomis. Išmokti vaikščiojimo meditacijos lauke. Treniruoti proto gebėjimą jaustis lengvai, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių. Galimybė išmokti pakeisti ribojančius savo pasąmonės įsitikinimus. Gebėjimas išeiti iš streso ciklo ir palaikyti atsipalaidavimo (homeostazės) būseną, kuri ne tik padeda puoselėti sveiką kūną ir protą, bet gali pakeisti net ligos eigą.
  • Kai įsigysite abonementą, aš susisieksiu su jumis ir mes suderinsime užsiėmimų grafiką.
  • Visi abonementai galioja tiek individualiems užsiėmimams meditacijos studijoje, tiek individualiems užsiėmimams nuotoliniu būdu.
  • 1 ir 3 užsiėmimų abonementai galioja 3 mėn. 8 užsiėmimų abonementai galioja 6 mėn.
  • Įprastai meditacijos užsiėmimai vyksta kartą per savaitę, tačiau jei finansinis spaudimas per didelis, rekomenduoju individualius užsiėmimus lankyti kas dvi savaites, vietoj to, kad grupinius lankytumėte kas savaitę. Tokiu atveju finansinė našta praktiškai ta pati, tačiau individualūs užsiėmimai yra gerokai naudingesni tiems, kurie nusiteikę dirbti su savimi ir nori išsiugdyti įgūdžius, bei išmokti technikų, kurios padeda valdyti procesus, įtakojančius tiek emocinę būklę, tiek sveikatą bendrąja prasme. 

  • Medituodami, išmokstame lengvai jaustis neapibrėžtose gyvenimo situacijose, nes stiprybę suteikia ne “užtikrinta ateitis”, o įgūdžiai, padedantys tvarkytis su pastoviai besikeičiančiomis gyvenimo aplinkybėmis.
  • Jei galvojate, kad jūsų sveikatos problemų priežastys yra grynai fizinės – klystate, nes  jūsų emocinė būsena, tai, kaip jūs suvokiate savo sveikatą ir savo gyvenimą, tiek sąmoningai, tiek pasąmonėje – tiesiogiai, o ne perkeltine prasme įtakoja jūsų sveikatą.
  • Dar daugiau – aš kviečiu jus suprasti, išmokti valdyti šiuos procesus ir tokiu būdu palaikyti aukštą savo sveikatos lygį ir netgi gydyti ligas.  
  • Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino fiziologinius smegenų pokyčius jau po 8 savaičių kasdienės meditacijos. Taip pat jau yra mokslinių tyrimų patvirtinančių meditacijos poveikį gydant vežį.
  • Padovanok sau arba žmogui, kuris tau rūpi.