Vidinė ramybė

Tai, ką darome, ką turime, arba ką žinome, visai negarantuoja pasitenkinimo gyvenimu. Aišku, galime didžiuotis šiais dalykais, bet jei neturėsime vidinės ramybės – kam visa tai aplamai reikalinga?

Todėl, kad ir ką gyvenime darytume – turėtume rasti atsakymą į šį ypač svarbų klausimą. Tai padės susivokti ir motyvuos daryti viską, ką galime, tam, kad jausti vidinę ramybę, pasitenkinimą gyvenimu, ar kad ir kaip jūs tai pavadintumėte. 

Pasitenkinimas gyvenimu
Vidinė ramybė ir pasitenkinimas gyvenimu

Pasaulyje labai daug žmonių, kurie turi neapsakomai didelį žinių bagažą, bet dėl įvairiausių priežasčių, visai nebūtinai gerai jaučiasi. Taip pat ir daugybė žmonių, kurie turi neapsakomai turtingus gyvenimus, galybę daiktų ir nuosavybių, ir vėl – jie visai nebūtinai yra laimingi ir žino kas tai yra vidinė ramybė.

Todėl visiems mums svarbiausia – surasti balansą. Surasti tuos dalykus, kurie mus įkvepia, kurie meta intelektualius iššūkius, kurie suteikia galimybę siekti savo pašaukimo ir aistros, suteikia galimybę būti pasaulio dalimi. Ir tada, nežiūrint kas esame, ką darome, kur gyvename – visa tai subalansuoti su pamatiniu lengvumo jausmu, kuris yra žmogiškos esybės dalis. 

Meditacija, proto treniravimas, sąmoningumo, atjautos ir empatijos ugdymas, padeda surasti šį balansą gyvenime. Ir tik tada galime mėgautis ir reliatyviu pasauliu, ir proto begalybe.