Meditacija nuotoliniu būdu

Meditacija nuotoliniu būdu – taip pat puikus būdas išmokti.

Streso valdymas
Meditacija internetu

Deja, bet negalime kontroliuoti visko, kas vyksta aplink mus. Tačiau galime pakeisti savo santykį su tuo kas vyksta ir tokiu būdu pakeisti savo patirtį, savijautą ir net sveikatą.

Kažkas stresą ir nerimą jaučia labai dažnai ir labai stipriai, gal netgi patiria panikos priepuolius, o kažkam tai tik nemalonus foninis triukšmas. Kad ir kaip būtų, nerimo dinamika ta pati – iš pradžių galvoje kyla trikdančios mintys ir nerimą pradedame jausti fiziškai. Tai gali būti bet kas – gal nemalonūs pojūčiai skrandyje, gal širdies plote, gal pykinimas, galvos skausmas, kvėpavimo sutrikimai, prakaituoti delnai ir t.t.. Savo ruožtu protas, šiuos fizinius pojūčius įvertina kaip nerimo signalą ir tokiu būdu yra inicijuojamas  nesibaigiantis nerimavimo ciklas, nes mes pradedame nerimauti dėl to, kad nerimaujame… 

Vienintelis būdas užgesinti nerimo liepsnas – išmokti išeiti iš šio užburto rato.  

Kaip meditacija nuotoliniu būdu vyksta?

Iš pradžių susideriname meditacijos užsiėmimo datą ir laiką.

Iki sutarto laiko jūs turėtumėte pasiruošti savo erdvę:

  • Paprašyti aplinkinių, kad jūsų netrukdytų;
  • Pasiruošti kėdę, ant kurios galėsite sėdėti tiesia nugara, rankas susidėję ant kelių;
  • Pasiruošti vietą, kurioje atsistoję galėsite nekliudomai į šonus ištiesti rankas ir pakelti jas į viršų;
  • Išjungti garsą ir vibraciją savo telefone;
  • Atkreipti dėmesį, kad apšvietimas, ar saulės šviesa nespigintų į akis;
  • Pasirūpinti muzikiniu fonu (nebūtinai);
  • Pasiruošti vietą patogiai atsisėsti ant žemės (nebūtinai).

Nuotoliniai užsiėmimai yra konfidencialūs ir sesijos metu meditacijos studijoje nieko, išskyrus meditacijos terapeutą, nebus. Nei video, nei audio įrašai, jokia forma, taip pat nebus daromi.

Sutartu laiku aš jums atsiųsiu užsiėmimo nuorodą ZOOM platformoje ir mes greitai, bei saugiai susitiksime internete. Priklausomai nuo jūsų programinės įrangos, ZOOM platforma arba atsidarys iš karto, arba, jungiantis pirmą kartą, sistema paprašys padaryti porą papildomų, paprastų žingsnių.

Nuotoliniams užsiėmimams geriausia naudoti kompiuterį, bet jei norėsite naudoti planšetę, ar telefoną – turėtumėte užsitikrinti, kad jų nereikėtų laikyti rankose.

Šie užsiėmimai yra pilnaverčiai ir taip pat, kaip „gyvi“ užsiėmimai studijoje, trunka apie valandą, ar šiek tiek ilgiau.

Apmokėsite po užsiėmimo, per Revolut programėlę, arba pavedimu.