Meditacija nuotoliniu būdu

Kodėl meditacija nuotoliniu būdu?

Streso valdymas
Meditacija internetu

Jei šiuo laikotarpiu esate nusivylę kitų žmonių elgesiu – žinokite, kad dabar daugelis, net patys to nesuvokdami, yra fiziologinėje streso (kovok-arba-bėk) reakcijoje.

Kai žmogus yra streso būsenoje, jo galvoje dominuoja reptilinių smegenų mąstymas – gebėjimas susitelkti tik į fizinį išlikimą, tuo tarpu gebėjimas matyti galimybes ir rasti sprendimus – blokuojamas.

Kad ir kas esate – politikas, gydytojas, mokslininkas, pramonininkas,  verslininkas, tarnautojas, mokytojas, policininkas, karys, žurnalistas, finansistas, pensininkas, žemdirbys, vadovas, darbuotojas, ar dirbantis savarankiškai, tėvas ar mama – nesvarbu, mums visiems reikia sprendimų, tiesiog dabar.

Todėl, visų pirma, ką reikia padaryti –  išmokti paleisti įtampą ir stresą. 

Kaip meditacija nuotoliniu būdu vyksta?

Iš pradžių susideriname meditacijos užsiėmimo datą ir laiką.

Iki sutarto laiko jūs turėtumėte pasiruošti savo erdvę:

  • Paprašyti aplinkinių, kad jūsų netrukdytų;
  • Pasiruošti kėdę, ant kurios galėsite sėdėti tiesia nugara, rankas susidėję ant kelių;
  • Pasiruošti vietą, kurioje atsistoję galėsite nekliudomai į šonus ištiesti rankas ir pakelti jas į viršų;
  • Išjungti garsą ir vibraciją savo telefone;
  • Atkreipti dėmesį, kad apšvietimas, ar saulės šviesa nespigintų į akis;
  • Pasirūpinti muzikiniu fonu (nebūtinai);
  • Pasiruošti vietą patogiai atsisėsti ant žemės (nebūtinai).

Nuotoliniai užsiėmimai yra konfidencialūs ir sesijos metu meditacijos studijoje nieko, išskyrus meditacijos terapeutą, nebus. Nei video, nei audio įrašai, jokia forma, taip pat nebus daromi.

Sutartu laiku aš jums atsiųsiu užsiėmimo nuorodą ZOOM platformoje ir mes greitai, bei saugiai susitiksime internete. Priklausomai nuo jūsų programinės įrangos, ZOOM platforma arba atsidarys iš karto, arba, jungiantis pirmą kartą, sistema paprašys padaryti porą papildomų, paprastų žingsnių.

Nuotoliniams užsiėmimams geriausia naudoti kompiuterį, bet jei norėsite naudoti planšetę, ar telefoną – turėtumėte užsitikrinti, kad jų nereikėtų laikyti rankose.

Šie užsiėmimai yra pilnaverčiai ir taip pat, kaip „gyvi“ užsiėmimai studijoje, trunka apie valandą, ar šiek tiek ilgiau.

Apmokėsite po užsiėmimo, per Revolut programėlę, arba pavedimu.