Meditacija nuotoliniu būdu

Streso valdymas
Meditacija internetu

Meditacijos efektyvumas neprikauso nuo aplinkos, nuo vietos, ar nuo kitų aplinkybių. Ir tame yra jos universalumas, grožis ir amžinumas. Meditacija nuotoliniu būdu tik dar kartą patvirtina savo universalumą. 

Taip pat meditacija nieko pagal nieką neskirsto – nei pagal tautybę, nei pagal kutūrą, lytį, seksualumą, sveikatą, statusą, amžių ar kad ir kas tai būtų. Visai nesvarbu ką mes galvojame, ką dirbame, ką turime, nesvarbu kuo tikime, nes mūsų dėmesys yra sutelktas anapus visų šių dalykų. Kita vertus tai visai nereiškia, kad į meditacijos praktiką negalime įnešti savo filosofijos, savo gyvenimo suvokimo, galbūt savo tikėjimo ar netikėjimo.

Kai medituodami stebime kvėpavimą – esame dabartyje. Tai yra įprasta mūsų prigimčiai būsena, todėl su laiku įgyjame pasitikėjimą savimi ir dėka šios asmeninės tiesioginės patirties randame vidinę ramybę.

Kaip meditacija nuotoliniu būdu vyksta?

Iš pradžių susideriname meditacijos užsiėmimo datą ir laiką.

Iki sutarto laiko jūs turėtumėte pasiruošti savo erdvę:

  • Paprašyti aplinkinių, kad jūsų netrukdytų;
  • Pasiruošti kėdę, ant kurios galėsite sėdėti tiesia nugara, rankas susidėję ant kelių;
  • Pasiruošti vietą, kurioje atsistoję galėsite nekliudomai į šonus ištiesti rankas ir pakelti jas į viršų;
  • Išjungti garsą ir vibraciją savo telefone;
  • Atkreipti dėmesį, kad apšvietimas, ar saulės šviesa nespigintų į akis;
  • Pasirūpinti muzikiniu fonu (nebūtinai);
  • Pasiruošti vietą patogiai atsisėsti ant žemės (nebūtinai).

Nuotoliniai užsiėmimai yra konfidencialūs ir sesijos metu meditacijos studijoje nieko, išskyrus meditacijos terapeutą, nebus. Nei video, nei audio įrašai, jokia forma, taip pat nebus daromi.

Sutartu laiku aš jums atsiųsiu užsiėmimo nuorodą ZOOM platformoje ir mes greitai, bei saugiai susitiksime internete. Priklausomai nuo jūsų programinės įrangos, ZOOM platforma arba atsidarys iš karto, arba, jungiantis pirmą kartą, sistema paprašys padaryti porą papildomų, paprastų žingsnių.

Nuotoliniams užsiėmimams geriausia naudoti kompiuterį, bet jei norėsite naudoti planšetę, ar telefoną – turėtumėte užsitikrinti, kad jų nereikėtų laikyti rankose.

Meditacija nuotoliniu būdu yra pilnavertė ir taip pat, kaip „gyvi“ užsiėmimai studijoje, trunka apie valandą, ar šiek tiek ilgiau.

Apmokėsite po užsiėmimo, per Revolut programėlę, arba pavedimu.