Steponas G.

Arūno dėka, supratau ką reiškia sąmoningumas. Apie meditaciją bei jos naudą jau domėjaus prieš ateinant pas Arūną. Medituodavau keletą kartų per savaitę, pasileidęs per ausinukus įrašą, mėgindavau susikurti vaizdinius, kuomet šilumos kamuoliukas keliauja per mano kūną, bei užpildo jį ramybe bei šiluma.

Pas Arūną nusprendžiau ateiti, nes kaip ir dauguma, pajutau, jog mano gyvenimas yra toks greitas, jog didžiąją laiko dalį aš esu tiesiog automatizme, gyvenu bėgime, šalia manęs kartu eina lėtinis nerimas bei stresas, prastas miegas buvo man lyg draugas, bei pyktis viduje verdė vos ne kiekvieną akimirką. Visą tai atrodė normalu, kai vieną dieną pajutau ką reiškia organizmo perdegimas. Po to karto, pasakiau sau STOP.

Ir čia, atradau Arūną, bei jo meditacijos pamokas. Visų pirma, man labai didžiulį bei gerą įspūdį sudarė jo studija. Jauki, šilta, nuoširdi, bei vyraujanti atmosfera tiesiog užburia ramybe. Visi suteikti įrankiai, pamokos, filosofinės diskusijos mane atvedė į tą poziciją, kuomet pasuki šiek tiek kitu keliu. Arūno terapija, padėjo man susidėlioti kitokius prioritetus, pastebėti savo kūną, organizmą, emocijas, su kuriomis mes susiduriam kiekvieną dieną. Visą tai, mane šiandien atvedė į vidinę ramybę, kurios labai ilgai nejutau.