Renata M.

Šių dienų gyvenime įtampa ir stresas yra nuolatiniai žmogaus palydovai. Dėl šių priežasčių dažnai patiriame panikos, nerimo atakas. Taip prieš gerą pusmetį atsitiko ir man. Kas patyrė – nepaneigs, kad tai labai sudėtinga dvasinė būsena, kai negali normaliai mąstyti, gyventi, nes apsigyvenęs nerimas užvaldo tave visą ir todėl gali atsirasti net depresija. Kaip ir kiekvienas, atsidūręs tokioje būsenoje, taip ir aš pradėjau gydymą vaistais, lankiau psichologo konsultacijas, tačiau nerimas nesitraukė – tik “prislobdavo” ir vėl atsirasdavo.

Labai džiaugiuosi ta diena, kai draugės paskatinta, pravėriau  meditacijos studijos “Aš galiu padėti” duris. Studijoje mane šiltai sutiko mokytojas Arūnas, kurio nuoširdumu ir noru padėti man, patikėjau jau nuo pirmų užsiėmimų. Kaskart bendraujant su Arūnu, noras kuo daugiau praskleisti meditacijos šydą tik augo, stiprėjo, o ir savijauta gerėjo, nerimas mažėjo. Užsiėmimai buvo įdomūs, iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Arūno dėka, profesionaliai, bet kartu ir paprastai, suprantamai perduotų meditacijos žinių, aš supratau apie meditacijos svarbą gerai žmogaus savijautai užtikrinti, šiame įtampos kupiname pasaulyje. Man asmeniškai Arūnas įdavė pilną kuprinę “įrankių”, kuriuos žadu panaudoti, jei panika ar stresas sugalvotų sugrįžti į mano gyvenimą.   

Su malonumu rekomenduoju meditacijos pamokas pas Arūną, jei norite gauti žinių kaip įveikti stresą ir žingsniuoti per gyvenimą ramiai, su plačia šypsena veide!