Jolita B.

Vasaros atostogos liepos mėnesį. Sugalvojau kad noriu daugiau sužinoti apie meditaciją. Lankiausi Arūno studijoje dvi savaites. Mes meditavome, kalbėjomes. Per kiekvieną užsiėmimą Arūnas aptardavo vis naują temą. Apie kai kuriuos dalykus buvau girdejusi. Arūnas tiesiog sukonkretino, patikslino kaip veikia psichika. Kaip suvaldyti stresą. Kokiu būdu koreguoti pasąmonės programą. Kokius pratimus daryti kiekvieną dieną kad paleisti blogas emocijas. Per tas dvi savaites lb daug visko išmokau. Ir labai daug dalykų tiesiog pajutau. Kaip sukasi pasaulis, ir kuria kryptimi turiu eiti. 

I savo darbą užsienyje išvažiavau rami. Sumažėjo nerimas. Atsirado vidinė ramybė ir kažkoks saugumo jausmas VISKAS YRA GERAI.  Atsirado supratimas kas yra meditacija, kodėl žmonės medituoja. Kur mus tai nuveda, kaip keičiasi mano pačios gyvenimas, ir aplinkinių žmonių gyvenimas. Iš tikrųjų meditacija yra DOVANA VISAM GYVENIMUI. Pati geriausia dovana☺

Kiekvieną rytą pradedu nuo Mantros rašymo. Tai man padeda ramiai patogiai pradėti diena. Labai dažnai kai pradedu stresuoti, save sustabdau – ar verta nervintis, gal geriau pamedituok? Arba tiesiog eidama gatve dvi minutes medituoju. Šita nauja būsena man yra tikras stebuklas ir atradimas. Kai gali nuraminti prota, ir staigiai techniskai pašalinti stresą. Mindfulness padeda stebėti savo mintis, atpažinti emocijas ir jas tiesiog paleisti. Kad galėtum gyventi ČIA IR DABAR savo laimingą gyvenimą. Meditacija jau tapo svarbia mano gyvenimo dalimi ir taip bus visada. 

Dar pastebėjau idomų dalyką. Kad lengviau kontroliuoju, mažėja emocinis persivalgymas.

Iš tikrųjų per dvi savaites gavau labai daug. Arūno praktikos labai profesionalios ir tuo pačiu psichologiškai komfortiškos.  Laukiu kol vėl būsiu Vilniuje ir galėsiu tęsti užsiėmimus AŠ GALIU PADĖTI studijoje.