Aistė

Man sunku trumpai parašyti, kokį emocinį stabilumą padėjote atkurti 🙂 Bet pasistengsiu padėkoti trumpai 🙂

Kiekvienas iš mūsų savo elgesiu ir pozityviu požiūriu gali prisidėti prie Covid-19 plitimo stabdymo. Mano darbas tiesiogiai susijęs su Covid-19 plitimo stabdymu Lietuvoje. Įtemptos darbo sąlygos, nežinomybė, persirgta Covid-19 liga, baimė, nerimas ir nuolatinis stresas privertė mane ieškoti sau pagalbos. 

Sutikau meditacijos mokytoją Arūną. Arūnas nuo pat pirmo susitikimo pradėjo dėlioti man žingsnius kelionei į save. Žinojau, kad tai ilgas kelias, bet jaučiau, kad esu gerose rankose. Arūnas kiekvieno užsiėmimo metu vis labiau padėjo rasti ramybę ir emocijų stabilumą. Davė nuorodas, kaip meditacijos pagalba nuraminti save, susidraugauti su situacija, priimti realybę, jos neneigti, jos nebijoti, bet tinkamai į ją reaguoti. Meditacijos mokytojas per praktinius užsiėmimus, įrodė, kad mes patys valdome savo mintis, o ne mintys valdo mūsų kūną. Po kiekvieno užsiėmimo vis labiau jaučiau vidinę ramybę, sąmonės aiškumą, dabar randu vis daugiau pozityvumo visose situacijose, vis lengviau darosi suprasti savo problemas ir rasti savyje sprendimus. Arūno nuosekliu aiškinimu, teorinėmis ir praktinėmis žiniomis tapau ramesnė.

Nuoširdus ačiū Arūnui už man skirtą laiką, suteiktas žinias ir motyvaciją toliau dirbti su savimi. Malonu, kai yra žmonių, kurie neatlygintinai padeda ir mums šiuo pandemijos laikotarpiu.