Meditacijos užsiėmimų abonementai grupėms

Abonementai šeimų, draugų ir bendraminčių grupėms

1 užsiėmimas 1 GRUPĖS UŽSIĖMIMAS
Iki 6 lankytojų
3 užsiėmimai 3 GRUPĖS UŽSIĖMIMAI
Iki 6 lankytojų
8 užsiėmimai 8 GRUPĖS UŽSIĖMIMAI
Iki 6 lankytojų
Įžanga: sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį. Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti su įvairiomis meditacijos praktikomis ir išbandyti jas, išmokti streso valdymo techniką. Tai galimybė įtvirtinti geros savijautos įgūdžius, mokėti tą savijautą palaikyti ir toliau ugdyti, įsisavinti įvairias streso valdymo, pozityvaus mąstymo ir savivertės kėlimo technikas, išsiugdyti meditacijos įgūdžius ir mokėti visa tai pritaikyti įvairiose gyvenimo situacijose.
65 EUR65 EUR 185 EUR185 EUR 485 EUR485 EUR
1 užsiėmimas 1 GRUPĖS UŽSIĖMIMAS
Iki 6 lankytojų
Įžanga: sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį.
3 užsiėmimai 3 GRUPĖS UŽSIĖMIMAI
Iki 6 lankytojų
Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti su įvairiomis meditacijos praktikomis ir išbandyti jas, išmokti streso valdymo techniką.
8 užsiėmimai 8 GRUPĖS UŽSIĖMIMAI
Iki 6 lankytojų
Tai galimybė įtvirtinti geros savijautos įgūdžius, mokėti tą savijautą palaikyti ir toliau ugdyti, įsisavinti įvairias streso valdymo, pozityvaus mąstymo ir savivertės kėlimo technikas, išsiugdyti meditacijos įgūdžius ir mokėti visa tai pritaikyti įvairiose gyvenimo situacijose.

Ekonomiškai naudingiausia, tarpusavyje susitarus 5-6 žmonėms. 

Vaikai turėtų būti vyresni, nei 10 metų amžiaus.

Kai įsigysite abonementą, aš susisieksiu su jumis ir mes suderinsime užsiėmimų grafiką.

Taip, kaip muzika galime mėgautis ir vienumoje, ir su tais, kurie šoka tuo pačiu ritmu, taip ir meditacija galime mėgautis ir vienumoje, ir su kitais žmonėmis, vienu metu jaučiant tą pačią ramybę.

Galime būti ant vienos bangos tiesiogine to žodžio prasme, nes tyrimais įrodyta, kad medituojant grupėje žmonių, jų smegenų bangos sinchronizuojasi.

Kai gilų atsipalaidavimą patiriame kartu su kitais žmonėmis – sukuriame stiprų ryšį, o kai tai darome su šeima, draugais arba bendraminčiais – sukuriame ypatingą ryšį, jaučiame komfortą, palaikymą ir saugumą. Tai stipriai prisideda prie mūsų vidinės ramybės puoselėjimo. 

Be to, medituojant vienumoje, daugumai žmonių sunku išlikti nuosekliais, tuo tarpu praktikuojant artimų, arba pažįstamų žmonių grupėje, lengviau suformuoti įprotį, nes čia vieni kitus motyvuoja ir palaiko.

Medituojant tiesiog su kitais žmonėmis taip pat jaučiama motyvacija tam tikru laiku susirinkti tam tikroje vietoje ir tęsti praktinius užsiėmimus. Be to, tai turi teigiamą efektą socialinių ryšių prasme, nes nauji ryšiai teigiamai įtakoja emocinę sveikatą.

Kolektyvinė sąmonė yra ypač stiprus reiškinys, žinomas kaip “Mahariši efektas”.
Viename tyrime buvo tirti du rajonai Anglijoje su vienoda kriminalinių nusikaltimų statistika. Viename jų nemaža grupė žmonių kasdien meditavo beveik tris metus, kai tuo tarpu kitame rajone tokios grupės nebuvo. Rezultatas parodė ženkliai pagerėjusią statistiką, rajone, kuriame buvo praktikuojama meditacija, kai tuo tarpu kontroliniame rajone ženklių kriminalinės statistikos pokyčių neįvyko.

Be to, jei galvojate, kad jūsų sveikatos problemų priežastys yra grynai fizinės – klystate, nes  jūsų emocinė būsena, tai, kaip jūs suvokiate savo sveikatą ir savo gyvenimą, tiek sąmoningai, tiek pasąmonėje, tiesiogiai, o ne perkeltine prasme įtakoja jūsų sveikatą.

Dar daugiau – aš kviečiu jus suprasti, išmokti valdyti šiuos procesus ir tokiu būdu palaikyti aukštą savo sveikatos lygį ir netgi gydyti ligas.

1 meditacijos užsiemimas su grupe
3 meditacijos užsiemimas su grupe
8 meditacijos užsiemimai su grupe