Meditacijos užsiėmimų abonementai grupėms

Abonementai šeimų, draugų ir bendraminčių grupėms

1 užsiėmimas 1 GRUPĖS UŽSIĖMIMAS
Iki 6 lankytojų
3 užsiėmimai 3 GRUPĖS UŽSIĖMIMAI
Iki 6 lankytojų
8 užsiėmimai 8 GRUPĖS UŽSIĖMIMAI
Iki 6 lankytojų
Sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį. Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti ir išbandyti įvairias meditacijos praktikas ir išmokti streso valdymo technikų. Tai galimybė išmokti meistriškai tvarkytis su savo mintimis ir emocijomis. Treniruoti proto gebėjimą jaustis lengvai, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių. Galimybė išmokti pakeisti ribojančius savo pasąmonės įsitikinimus. Gebėjimas išeiti iš streso ciklo ir palaikyti atsipalaidavimo (homeostazės) būseną, kuri ne tik padeda puoselėti sveiką kūną ir protą, bet gali pakeisti net ligos eigą.
65 EUR65 EUR 185 EUR185 EUR 485 EUR485 EUR
1 užsiėmimas 1 GRUPĖS UŽSIĖMIMAS
Iki 6 lankytojų
Sužinosite, kaip tvarkytis su bloga savijauta ir padarysite pirmuosius žingsnius į meditacijos pasaulį.
3 užsiėmimai 3 GRUPĖS UŽSIĖMIMAI
Iki 6 lankytojų
Tai galimybė padėti geros savijautos pamatus, susipažinti ir išbandyti įvairias meditacijos praktikas ir išmokti streso valdymo technikų.
8 užsiėmimai 8 GRUPĖS UŽSIĖMIMAI
Iki 6 lankytojų
Tai galimybė išmokti meistriškai tvarkytis su savo mintimis ir emocijomis. Treniruoti proto gebėjimą jaustis lengvai, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių. Galimybė išmokti pakeisti ribojančius savo pasąmonės įsitikinimus. Gebėjimas išeiti iš streso ciklo ir palaikyti atsipalaidavimo (homeostazės) būseną, kuri ne tik padeda puoselėti sveiką kūną ir protą, bet gali pakeisti net ligos eigą.

Ekonomiškai naudingiausia, tarpusavyje susitarus 5-6 žmonėms. 

Vaikai turėtų būti vyresni, nei 10 metų amžiaus.

Kai įsigysite abonementą, aš susisieksiu su jumis ir mes suderinsime užsiėmimų grafiką.

Mus skiria, įsitikinimai, vertybės, kalba, kultūra, statusas, turtinė padėtis, amžius ir daug kitų dalykų ir tik tyloje esame vieningi, esame laisvi nuo kaltinimų, šališkumo, ar tendencingumo. Tyla – tai empatijos ir pagarbos vieta. Tyloje nesvarbu kas mes tokie, ką dirbame, iš kur esame, ką galvojame, kokia mūsų nuomonė – medituodami visa tai išjungiame ir būname čia ir dabar su kvėpavimu. Kai tai darome grupėje – dalinamės šia bendražmogiška tiesiogine patirtimi, nes tuo metu nėra nieko, kas mus skirtų. Tai labai galingas dalykas –  bendrystės su kažuo didesniu jausmas. 

Ir tai ne tik vidinė ramybė, bet ir išorinė taika.

Su laiku pradedame pastebėti pokytį, kaip vieni su kitais elgiamės, pradedame pripažinti ir net vertinti skirtumus, kol galų gale sugrįžtame prie suvokimo, kad mes visi norime to paties – būti laimingi.

Be to, jei galvojate, kad jūsų sveikatos problemų priežastys yra grynai fizinės – klystate, nes  jūsų emocinė būsena, tai, kaip jūs suvokiate savo sveikatą ir savo gyvenimą, tiek sąmoningai, tiek pasąmonėje, tiesiogiai, o ne perkeltine prasme įtakoja jūsų sveikatą.

Dar daugiau – aš kviečiu jus suprasti, išmokti valdyti šiuos procesus ir tokiu būdu palaikyti aukštą savo sveikatos lygį ir netgi gydyti ligas.

1 meditacijos užsiemimas su grupe
3 meditacijos užsiemimas su grupe
8 meditacijos užsiemimai su grupe